Instalacja i konfiguracja monitora sejfu Easthouse Safe Monitor 007

Instalacja i konfiguracja monitora sejfu Easthouse Safe Monitor 007

Zapewnienie ochrony dla swoich cennych przedmiotów jeszcze nigdy nie było tak proste! Dzięki monitorowi Safe Monitor firmy EASTHOUSE możesz mieć pełną kontrolę nad bezpieczeństwem swoich wartościowych przedmiotów. Poniżej znajdziesz niezbędne kroki do instalacji i konfiguracji monitora Safe Monitor, aby zapewnić sobie komfort wiedząc, że Twoje cenne rzeczy są bezpieczne w sejfie.

Kroki instalacji

1. Pobierz aplikację EASTHOUSE Guard

2. Podłącz anteny

4. Opcje montażu

Konfiguracja w aplikacji

  • Uruchom aplikację EASTHOUSE Guard i wybierz opcję “Konfiguruj nowe urządzenie”.
  • Wybierz monitor Safe Monitor z listy dostępnych urządzeń i postępuj zgodnie z instrukcjami w aplikacji, aby sparować monitor z Twoim kontem.
  • Po pomyślnej konfiguracji, ciesz się pełną kontrolą nad swoim sejfem za pomocą aplikacji mobilnej EASTHOUSE Guard. Otrzymuj powiadomienia na swoim smartfonie o każdej nieprawidłowości i bądź pewny, że Twoje cenne przedmioty są bezpieczne w sejfie.

Podsumowanie

Dzięki prostym krokom instalacji i konfiguracji, monitor Safe Monitor firmy EASTHOUSE zapewnia Ci niezawodną ochronę dla Twoich cennych przedmiotów. Zainstaluj go już dziś i ciesz się pewnością, wiedząc, że Twoje cenne rzeczy są bezpieczne w sejfie.